Velkoobchod

Pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci, neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme odběr na vlastní e-shop, kamenné prodejny nebo provozy, jako je kadeřnictví, kosmetický salón, jógová studia, květinářství, kavárny, apod.

Podmínky jsou vždy domluveny individuálně ke vzájemné spokojenosti obou stran.

Je možný velkoodběr za jiné cenové podmínky (velkoodběr se počítá od 20 ks), nebo vytvoření vlastní řady svíček na míru poptávajícího (tím se rozumí aroma, velikost svíčky, nebo vlastní etiketa s logem či speciálním motivem). Případně doplňkových věcí (celé dárkové balíčky, sůl a bomby do koupele).

Předběžné stručné informace:

VELKOODBĚR
  • Velkoodběr klasických Svíček CANDLE k dalšímu přeprodeji je podmíněn minimálním odběrem 20 ks.
  • Při velkoodběru je vám nabídnuta lepší cena včetně DPH.
  • Při přeprodeji jsou jasně stanovené ceny dle ceníku Svíčky CANDLE, za které lze svíčky dále prodávat (ať už na svém e-shopu nebo v kamenném provozu). Zabráníme tím prodeji svíček "pod cenou" nebo za předražené částky oproti stránkám www.svicky-candle.cz 
  • Při přeprodeji zůstávají etikety tak, jak jsou nabízeny běžně zákazníkům na stránkách www.svicky-candle.cz.

VLASTNÍ ŘADA SVÍČEK/ TVORBA NA MÍRU

  • Vytvoření vlastní řady svíček není podmíněno určitým odběrem kusů (klidně si můžete objednat jen jednu na zkoušku), avšak cena svíčky je vypočítána dle skutečné práce a náročnosti tvorbě na míru.
  • Při tvorbě na míru lze zcela odbourat logo nebo styl, které běžně mají Svíčky CANDLE. Avšak zůstává štítek ze spodu svíčky s bezpečnostními pokyny k zapalování svíček, včetně uvedení výrobce.
  • Tvorba na míru je určena zejména jako firemní reklamní předměty, dárky pro zaměstnance či firemní partnery nebo pro vlastní prodej. 
  • Při dalším prodeji vytvořených svíček na míru neurčujeme cenu, ze kterou budete svíčky dále prodávat.
  • Vlastní vytvoření řady svíček na míru je podmíněno souhlasem zveřejnit tuto tvorbu na webových stránkách www.svicky-candle.cz a sociálních sítích Svíčky CANDLE (Facebook, Instagram a LinkedIn), jako ukázka naší tvorby svíček na míru. (Po individuální domluvě lze udělit výjimku a domluvit se na nesdílení).

NEJSME PLÁTCI DPH.

Cena je vždy určena včetně DPH a hrazena v této plné výši na náš bankovní účet (není-li sjednáno jinak).


Lucie Holásková
+420 775 202 909