SVÍČKA. Prostě CANDLE.

Jsem podmanivá, čistá, skromná, ale umím dodat sebevědomí, relax i pohodu. Umím tě pohladit na duši, navodit příjemnou romantickou atmosféru i teplo domova. Přináším vůní, uvolnění a potěšení. Přináším pohodu do vašich domovů. Jsem taková, jakou mě budeš chtít. Jsem taková, jakou mne vnímáš zrovna ty. Jsem ručně vyráběná svíčka z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Jsem zdravotně nezávadná. Jsem svíčka se zápalem pro život. Jsem prostě CANDLE. 

KERAMIKA.

Během toho, co jsem začala plánovat web CANDLE a celý vlastní brand, mi přišla na mysl myšlenka. Konkrétně na jednu velmi šikovnou ženu jménem Wendy Kočendová. Čirou náhodou, chvíli před celým nápadem o zrození ručně vyráběných sójových svíček, se mi Wendy svěřila, že se s manželem a dětmi stěhují na domeček, kde si konečně zařídí svůj ateliér pro výrobu vlastní keramické kolekce. Má totiž vystudovanou uměleckou školu a během rodičovské "dovolené" se chce vrátit k tomu, co tak miluje, když na to konečně bude prostor v novém bydlení. Když nás pak byla Wendy spolu s celou rodinou navštívit, nabídla jsem jí spolupráci. Šikovné ruce by se mi totiž hodily a vždy se mi líbily keramické výrobky. A tak se co nevidět můžete těšit také na keramiku od Wendy, a mé svíčky CANDLE si obléknou keramický kabátek do své vlastní, na míru vymodelované kolekce od Wendy, která naštěstí, vnímá vše podobně jako já, a tak se již obě nemůžeme dočkat, co krásného nám (a hlavně Wendy) vznikne pod rukama.

Jak se tvoří sen?

Jmenuji se Lucie. Každý, kdo mě zná ví, že miluji svíčky, jejich vůni a uklidňující účinky pro mysl. Vždy jsem byla hodně pracovitá, a tak jsem se těšila na večer, kdy si zapálím svíčku. Čím jsem starší, tím víc miluji také podzimní období, které mi dříve připadalo spíše pochmurné. Teď už vím, že plápolající plamen svíčky, sklenka vína, teplé ponožky a rozzářená světýlka jsou balzámem nejen pro přepracovanou mysl, ale také pro duši. Naučila jsem se toto studené období milovat a najít v něm teplo domova, světlo v době, kdy je venku brzy tma, a to díky svíčkám. Avšak, já patřím mezi lidi, kteří pálí svíčky celoročně, proto vznikl nápad dělat vlastní, zdravotně nezávadné svíčky.

V době, kdy opravdu od rána do večera přemýšlíme nad tím, co vše musíme stihnout udělat, se pojmy jako "relax" a "chvilka pro sebe" stávají mantrou dnešní doby. Svíčky, vůně esenciálních olejů, relaxační hudba, krystaly a teplo domova, to je dle mého názoru návod na to, jak na chvíli zpomalit, ale nevypadnout z tempa. Co si budeme vykládat, svíčky slouží nejen k odpočinku pro nás samotné, ale také pro chvíle ve dvou. Jsou jakýmsi doplňkem pro romantické a intimní chvilky, navozují atmosféru a utužují pěkné chvíle mezi partnery. Navíc, svíčka je skvělým dárkem, který je vhodný snad pro kohokoliv. Potěší a neurazí, některé pak přímo nadchne.

A ačkoliv máme období zapalování svíček spojené spíše s podzimem a zimou, já jsme milovníkem svíček po celý rok. Nejen, že jsou skvělým designovým doplňkem do domácnosti, ale svou vůní udávají také atmosféru vašeho domova. Podzim a zima nabízejí sladké a teplé vůně. Na jaře a v létě zase naopak mohou váš domov provonět vůně svěží, citrusové nebo s eukalyptem. Je jen na vás, co si zvolíte. Vždy by pak vůně svíčky měla souznět s vámi, s vaší duší, myslí a domovem, abyste se cítili pohodlně jako v bavlnce. Ze svíčky by vás neměla bolet hlava, právě naopak.

Věřím, že každý si vybere tu svou… Lucie