SÓJOVÁ CANDLE velká, dřevěné víko - Různé motivy

Různé lifestylové motivy

Milujete minerální kameny? Pak se pro vás tato svíčka stane dlouho hořícím plamenem pohody. Po jejím vyhoření vám navíc zůstane krásný minerální kámen. Navíc si můžete vybrat z mnoha tematických motivů etiket dle toho, jak to s vámi souzní (nebo pro někoho jako dárek). 

Náš tip: Při každém úplňku opláchněte minerál pod tekoucí vodou a nechejte jej přes noc venku nebo na okenním parapetu. Tak, aby na kámen dopadal svit Měsíce. To ho nabije novou energií, která vám bude skrze minerál sloužit po celý další měsíc.

Krásný designový vzhled svíčky a uzavíratelná nádoba s korkovým víkem se budou vyjímat v každé domácnosti či kanceláři. Potěšte sebe nebo své blízké a dopřejte si svíčku s dvěma bavlněnými knoty a drobnými krystalky. Tato svíčka je vonná, s podmanivou vůní s certifikací IFRA, kterou si vyberete dle sebe. Nebo je možnost zakoupit PURE svíčku bez vůně, která udělá radost stejně tak.

Informace

Celková hmotnost: +/- 860g

Z toho sójový vosk: +/- 600g

Životnost: +/- 70h hoření

(Při správné péči o knot svíčky a jeho zastřihování můžete prodloužit životnost svíčky až o 20%!)

Zdobení: 1x minerální kámen (náhodně vybraný)

Fotky jsou ilustrativní. Přidávaný minerální kámen je náhodně vybraný a liší se. V nabídce jsou různé motivy štítků, které si můžete zvolit dle svého přání. Pokud máte raději čistý klasický styl, k výběru jsou také tři barevné variace štítků v bílé, zlaté a černé barvě.

Zvolte si variantu:

759,00 Kč