Sójová CANDLE v retro skle - Limitovaná edice MOON ENERGY 2024

Limitka - MOON ENERGY 2024

Tato limitovaná edice vznikla s příchodem roku 2024. Měsíc má velký vliv na náš život. Mění se jeho fáze i působení. A proto, že jsem se vždy o toto téma zajímala, vznikla tato limitka MOON ENERGY 2024. V těchto svíčkách naleznete minerální kámen (náhodné barvy) ve tvaru měsíce, který vám po jejich dohoření zůstane. Tuto limitku zdobí štítky s bílou etiketou, která symbolizuje čistou energii.

Náš tip: Po dohoření svíčky dejte sklenici do vodní lázně a počkejte, až se všechen zbylý vosk rozpustí. Ten poté slejte do připravené nádoby nebo na pečící papír. Sklenici důkladně umyjte prostředkem na nádobí a horkou vodou. Tak vám zůstane krásná whiskey sklenice.

Stylová svíce v nádherném retro skle potěší každého milovníka svíček, nebo udělá radost jako designový dárek. Bavlněný knot zaručuje dlouhé hoření, postupné uvolňování vůně a stylový vzhled. Tato svíčka je vonná, s podmanivou vůní s certifikací IFRA, kterou si vyberete dle sebe. Nebo je možnost zakoupit PURE svíčku bez vůně, která udělá radost stejně tak.

Informace

Celková hmotnost: +/- 515g

Z toho sójový vosk: +/- 235g

Životnost: +/- 40h hoření

(Při správné péči o knot svíčky a jeho zastřihování můžete prodloužit životnost svíčky až o 20%!)

Zdobení: minerální kámen ve tvaru měsíce

Fotky jsou ilustrativní. Na obrázku č.2 vidíte, jaký štítek bude na svíčku nalepen.

Vyberte si prosím z nabízených vůní (více se o nich dočtete v sekci Vůně CANDLE).

Zvolte si variantu:

Cena od 329,00 Kč 389,00 Kč