NOVINKA - Dekorativní sójové svíčky

07.03.2024

Máme pro vás NOVINKU! Přivítejte s námi do naší rodiny Sójových svíček CANDLE tyto dekorativní designové kousky. Svíčky jsou odlité ze 100% přírodního sójového vosku a jejich zdobení je taktéž tvořené sójovým voskem. Jsou tak vhodné pro každého, kdo hledá originální dárek nebo dekoraci do bytu, zároveň s ohledem k životnímu prostředí, ale také vlastnímu zdraví.

Dekorativní sójové svíčky jsou skvělým dárkem pro každou příležitost. Potěší na narozeniny, výročí, k svátku, události v práci, ale také k narození dítěte, svatbě nebo jiné příležitosti. Hodí se ale také jako designový kousek do vašeho domova. Pokud chcete svíčku na míru s vlastním nápisem, stačí si zvolit tu variantu, kde je nápis a do poznámky napsat, co má být na svíčce. Zdobení je také ze sójového vosku a krásně se při hoření rozpouští. 

Tato svíčka je s podmanivou vůní s certifikací IFRA, kterou si vyberete dle sebe, nebo v PURE variantě, která je ještě vhodnější pro zdravé pálení svíček, zejména pro alergiky, astmatiky nebo domácnosti s dětmi.

První kousky jsou k dostání již teď v PURE variantě a můžete si zvolit vlastní barevnou kombinaci.

Tak ať se svíčky líbí, ať už poputují kamkoliv. :-) Lucie