SÓJOVÁ CANDLE velká, dřevěné víko - klasické etikety

Vhodná pro alergiky, astmatiky

Milujete minerální kameny? Pak se pro vás tato svíčka stane dlouho hořícím plamenem pohody. Po jejím vyhoření vám navíc zůstane krásný minerální kámen.

Náš tip: Při každém úplňku opláchněte minerál pod tekoucí vodou a nechejte jej přes noc venku nebo na okenním parapetu. Tak, aby na kámen dopadal svit Měsíce. To ho nabije novou energií, která vám bude skrze minerál sloužit po celý další měsíc.

Krásný designový vzhled svíčky a uzavíratelná nádoba s korkovým víkem se budou vyjímat v každé domácnosti či kanceláři. Potěšte sebe nebo své blízké a dopřejte si svíčku s dvěma bavlněnými knoty a drobnými krystalky. Obsahuje sójový vosk a je tak vhodná také pro alergiky, astmatiky nebo domácnosti, kde se nacházejí děti. Přidávané vonné oleje jsou s certifikací IFRA (nezávadné pro vdechování), nebo si můžete pořídit PURE svíčku bez aroma, která udělá stejně tak radost, jako ta vonná.

Informace

Celková hmotnost: +/- 860g

Z toho sójový vosk: +/- 600g

Životnost: +/- 70h hoření

(Při správné péči o knot svíčky a jeho zastřihování můžete prodloužit životnost svíčky až o 20%!)

Zdobení: 1x minerální kámen (náhodně vybraný)

Fotky jsou ilustrativní. Přidávaný minerální kámen je náhodně vybraný a liší se. K výběru jsou tři barevné variace štítků v bílé, zlaté a černé barvě.

Zvolte si variantu:

Cena od 759,00 Kč