Panenský únorový úplněk 24.2.2024

23.02.2024

V sobotu 24. února 2024 v 13:30 hodin nastane únorový úplněk ve znamení Panny, která působí pozitivně, poutavě a tajemně. V tomto období můžete uzavřít vše, co vám neslouží, zasít semínko pro nové věci a zlepšit svou finanční situaci.

Ústřední bod tohoto nadcházejícího úplňku se bude točit kolem aktu vypouštění zastaralých prvků "k vodě", což jim umožní, aby byly unášeny proudem řeky a ponořily je do rozlehlosti oceánu. Musíme se vzdát tíhy, která spočívá na našich ramenou a stahuje nás dolů. Navíc četné povinnosti, které v našich myslích přetrvávaly již nějakou dobu, a které nás nutí je neustále odkládat, si nyní žádají naši pozornost. Je důležité dokončit tyto úkoly a přestat na ně vynakládat zbytečnou energii.

Připravte se na příchod nového začátku

Po uplynutí jedné kapitoly je připravena k napsání nová. V životě je běžným jevem, že když uvolníme to, co nám již neslouží, vytvoříme prostor pro něco nového. Jsou chvíle, kdy se zafixujeme na to, co nefunguje nebo nás brzdí, a zoufale hledáme spasitele v podobě něčeho nového. Váha toho starého však spotřebovává tolik naší energie, že si nevšimneme nových příležitostí, které leží přímo před námi a čekají, až je přijmeme. Nyní je ideální čas, abyste si udělali chvilku a zamysleli se nad svým vlastním pokrokem. Mocné síly úplňku Panny a mystické znamení Ryb, ve kterém se aktuálně nacházíme, působí jako věrní průvodci, kteří nám pomáhají oddělit cenné od bezcenného a uvolňují cestu k novým začátkům.

SNĚŽNÝ ÚPLNĚK
Tento termín, ponořený do tajemného kouzla a ponořený do prastarých zvyků, označuje výskyt druhého úplňku kalendářního roku, často doprovázený vydatným sněžením v Severní Americe a Evropě. Význam této nebeské události však sahá daleko za její evokující název, protože dokonale ladí s fascinující podívanou známou jako mikroměsíc, v níž náš satelit nabývá maličké podoby v obrovském prostoru nebes a dosahuje nejvzdálenějšího bodu ve své oběžné dráze kolem naší planety.

V průběhu historie bylo toto období označováno jako "hladový měsíc" nebo "postní měsíc", což evokuje útrapy, kterým v této době čelili naši předkové. Tato podmanivá a tajemná jména slouží jako připomínka toho, že každý úplněk odhaluje novou kapitolu vesmírného vyprávění a spojuje spletité pouto mezi lidstvem a obrovským vesmírem. 

Rituál hojnosti pro tento úplněk

Pokud chcete, právě teď je fajn období vyzkoušet si rituál jménem BOHATÝ POMERANČ. Pro prosperitu a zlepšení vaší finanční situace si můžete udělat kouzlo z pomerančové slupky.

  • Pomeranč rozpulte a dužinu z něj vydlabejte.
  • Do vzniklé "misky" dejte knot a zalijte ho voskem z bílé svíčky.
  • Do teplého vosku vložte také mince a nechejte vosk ztuhnout.

Při pálení Bohatého pomeranče tak přivoláte do svého života hojnost a prosperitu.


Mějte krásný úplňkový víkend. :) Lucie